ti 13-14 vsek fellse fogjtok mi az a emo ez mrrrrrr idekgesi ja meg ase tudjtok hogy mi emo zene felkreznm vallmeikjtket tuti hogy a th meg a ntx modantok vagy vallmi ms gaty egytest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja s meginn voltam
2008.11.11. 21:22
ljjjjjjjjjjjj ebl elg figyi ti mg csak 13 vesek vagytok ti nem ismertek az emot ja csak anyit hogy sminkelik megukat meg stb de ez nem igaz emo az a emocional bol ered zelem magyarul utljuk az lete anyiara rossz neknk meg stb de ti csak fel vesztiek a fekete polot azmeg ki huztok a szemetek nagykald atol ti nem vagytok emo ja a msik ne irgastok kia a msn cimetekt mert brki olyan ember fel vehet pl pedofil vagy stb EZ EGY JOOOOOOOO TANCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HmMmMm... NeM tUdOm MiT iSh MoNdHaTnk. lTaLBaN a Fik 98% NeM dIvAtEmO. dE LlTaLBaN a LNyOk 46% Az... Ez NoN eLsZoMoRT... mOs NeM aZz dE Mi A fAsZnAk KeLl gY cSiNLnI mInThA aZoK lEnNNeK... nAh mInD1 nEm rOm ToVBb MeRt A vgn, MG mInDeNkIt SzIdNi FoGoK... :S
XxKPeCkExX
XxSzErElEmxX
"Szeretlek des, szeretlek Tged, szeretni foglak, amg csak lek. Kezem reszket szvem nehz, szeretlek Tged: ennyi az egsz!"